Купити залізобетонні вироби в Києві

Бордюр дорожній

Плити перекриття

Фундаментні блоки

Панелі огородження

Кільця для колодязів

Залізобетонні вироби (ЗБВ) використовуються при спорудженні торгових центрів, промислових будівель, багатоповерхових будинків і ряду інших об’єктів. Діляться ЗБ вироби на кілька типів залежно від якості використаного бетону і сталевої арматури.

Найбільш затребуваною залізобетонної продукцією є залізобетонні плити. Розрізняють 3 види плит:

  • ребристі;
  • багатопустотні;
  • монолітні.

Плити використовуються для створення перекриттів, опори з обох боків в спорудах різного типу. При виробництві використовується бетон і залізні прути. Панелі армуються напруженою арматурою, завдяки чому мають високу несучу здатність і відмінну звукоізоляцію. ЗБ вироби в Києві купують профільні організації та професійні будівельні компанії.

ЗБВ: сфера використання

Застосовуються ЗБВ для зведення перекриттів, несучих стін в багатоповерхових спорудах. Популярність матеріалу обумовлена його практичністю. Використання ЗБВ при будівництві дозволяє скоротити терміни виконання робіт і максимально оптимізувати витрати. А завдяки універсальності матеріалу можливо його використання і при будівництві будівель промислового призначення і житлових будинків.

Причин замовити ЗБ продукцію дуже багато. Основні аргументи на користь «за» це характеристики матеріалу:

  • Високі показники міцності плит перекриття.
  • Несприйнятливість до тиску.
  • Зручність монтажу.
  • Порівняно невелика вага.
  • Хороші теплоізоляційні якості.
  • Рівень жорсткості і стійкості до впливу атмосферних опадів відповідає ГОСТам.

Окремо варто зауважити, що ціни на ЗБВ в рази нижче інших матеріалів, які використовуються в тих же цілях (цегли, пінобетону та ін.). Саме демократична вартість залізобетонних виробів дозволяє істотно скоротити витрати на проведення будівельних робіт будь-якого масштабу. При цьому матеріал має високу надійність, довговічність і може застосовуватися в різних сферах.

Продаж ЗБ виробів в компанії Дрімбуд Констракшн

Продаж ЗБ виробів є одним з основних напрямків роботи компанії Дрімбуд Констракшн. Ми вже давно займаємось реалізацією будівельних матеріалів. І серед наших клієнтів є професійні будівельні підприємства і спеціалізовані роздрібні компанії. У нас можна купити ЗБВ з доставкою по Києву і області. Ми організуємо доставку прямо на будмайданчик в домовлені терміни.