Купити цемент в Києві

Цемент – універсальний матеріал в будівництві

Найбільш часто використовуваний матеріал в будівельній сфері це цемент. Це білий, композиційний і безусадковий матеріал, який має гідрофобні і водонепроникні властивості. Сфера використання досить широка – починаючи від дрібних ремонтних робіт в квартирі і закінчуючи великим будівництвом об’єктів.

Історія появи цементу

Перший матеріал схожий за складом і властивостями з сучасним цементом був винайдений в 1796 році англійцем Джеймсом Паркером. Він використовував метод випалу глини і вапна при температурі 800 – 950 градусів.

До цього при штукатурці і кладці використовувалися розчини, що складалися з гіпсу, вапна і глини. Для зовнішньої обробки розчин з глиною в складі не підходить через її низьку вологостійкість. Сьогодні для обробки споруд можна просто купити цемент.

Сучасний цемент, на відміну від винаходу Д. Паркера, створюється з клінкеру обробленого при температурі 1400 – 1500 градусів. Сам клінкер отримують при випалюванні глини і вапняку. Далі для отримання сухої суміші клінкер перемелюється і перемішується з гіпсом. При контакті з водою цемент (подрібнений мінеральний порошок) утворює пластичну речовину, яка здатна тверднути.

Сфера використання та види цементу

Вартість цементу визначається його типом. Якщо Ви плануєте замовити цемент, то зіткнетеся з деякими літерними позначеннями. Так наприклад, «Б» – швидкотверднучий цемент, «ПЛ» – з підвищеною морозостійкістю, а «М» означає рівень навантаження, на яку розрахований матеріал після затвердіння.

Найбільш поширена класифікація матеріалу визначає його відмінні якості:

  • Білий застосовується при оздоблювальних роботах фасадів споруд, для створення скульптурних елементів і колон.
  • Для закладення тріщин в залізобетонних конструкціях, герметизації і гідроізоляції швів на стиках будинків застосовується водонепроникний цемент, що розширюється. Має швидкість затвердіння 10 хвилин.
  • Водонепроникний безусадочний цемент відрізняється затвердінням в перші 5 хвилин, швидким схоплюванням. Має демократичну вартість. Використовується для створення залізобетонних конструкцій, які встановлюються в місцях з високим рівнем вологості – це мости, фундаменти, тунелі і т. п.
  • Гідрофобний володіє водонепроникністю, вологостійкість, морозостійкість. Застосовується в будівництві гідротехнічних споруд.
  • Глиноземистий цемент являє собою швидкотвердіюча матеріал, який використовується при аварійних роботах, а також в холодну пору року.
  • При ремонтних роботах усередині приміщень використовується швидкотверднучий портландцемент. Він пластифікований і морозостійкий, при цьому ціна на цемент даної марки доступна.
  • Портландцемент знайшов застосування в створенні залізобетону і бетону, при будівельних і оздоблювальних роботах.

Продаж цементу будь-якої марки в компанії Дрімбуд Констракшн

У компанії Дрімбуд Констракшн можна купити цемент у Києві або з доставкою по області. Серед наших покупців є спеціалізовані будівельні і роздрібні компанії. Продаж цементу для масштабного будівництва з доставкою прямо на будмайданчик – вигідна пропозиція від компанії Дрімбуд Констракшн. Оптові закупівлі обходяться дешевше. Ми гарантуємо прозору цінову політику, індивідуальний підхід для кожного замовника.