Купити сіль технічну в Києві

Сіль технічна навалом

Сіль технічна навалом

Купить
Сіль технічна фасована

Сіль технічна фасована

Купить

Сіль технічна (галіт) – це природний мінеральний продукт, який містить в собі домішки хлориду, сульфати магнію, кальцію і калію. Галіт добувають в спеціальних шахтах на соляних водоймах шляхом ділення соляних порід. Світові запаси технічної солі настільки величезні, що її можна добувати і витрачати без обмежень.

Характеристики та застосування технічної солі

Характеристики технічної солі:

 • Галіт не токсичний і безпечний
 • Основним його елементом є натрій хлор (97% від усього складу)
 • Колір технічної солі зазвичай білий, але іноді може бути з жовтим або з сірим відтінком, в залежності від складу домішок і способу видобутку матеріалу.
 • Матеріал кристалізується при температурі -100 С;
 • Щільність галіту становить 1,1-1,15 г / см3;
 • Вологість повинна бути в межах 3%.
 • Показник, при якому матеріал плавитися перевищує значення в 5г / г.

Технічна сіль застосовується практично у всіх промислових областях.

Найпопулярніший спосіб використання технічної солі – це посипання асфальту взимку. Вже протягом багатьох років сіль для посипання доріг доводить свою ефективність в боротьбі з таким явищем як ожеледь. Для посипання тротуарів і доріг витрачається 50-150 г / м2 за умови, що товщина льоду – 1мм. Завдяки своїй невисокій ціні і простоті у використанні, сіль від ожеледиці може застосовуватися навіть у приватних цілях (посипання сіллю ганку або для асфальту на прибудинковій території).

Виробництво алюмінію так само неможливо без технічної солі. Це активний компонент для виготовлення різних металевих сплавів.

Нафтові свердловини заповнюють соляним розчином. Пригнічуючи грунт, матеріал проникає всередину, пом’якшуючи його.

Галіт успішно використовується і в медицині. Пари з соляних кімнат дуже добре впливають на загальний стан людського організму. Крім того, концентрований соляний розчин володіє відмінними антисептичними властивостями.

Хімічні та фізичні показники солі технічної

Галіт, або ж хлорид натрію має такі фізичні і хімічні властивості:

 • Температура, при якій сіль плавитися становить +800,8 С
 • Температура кипіння становить +1465 С

Сіль має середню розчинність в воді. Розчинність NaCl дорівнює показнику 35,9 при +21 C і 38,1 при +80 C. Цей показник можна знизити при наявності хлороводню і гідроксиду натрію. Сольовий концентрат розчинний в рідкому аміаку, вступаючи в хімічну реакцію обміну. Технічна сіль часто забруднюється домішками, сюди ж входять іони Ca2 +, Mg2 + і SO2-

Суміш льоду з технічною сіллю відмінно охолоджує. Пропорції 30 г NaCl і 100 г льоду здатне охолодити суміш до температури -20 C. Нагріваючись до 0 C лід тане в розчині, поглинаючи тепло навколо себе.

Перевага купівлі технічної солі в “ДрімбудКонстракшн”

Компанія «ДрімбудКонстракшн» продає технічну сіль різного фасування: в мішках по 50кг, в великих упаковках до 1000 кг. і навалом в самоскидах від 1 т. і більше. Доставка здійснюється власним транспортом і спецтехнікою. Кожна партія Галіту відповідає всім технічним вимогам, що підтверджують документи, що йдуть в комплекті.

 • Можливість купівлі матеріалу як оптом, так і в роздріб.
 • Присутня можливість оперативного замовлення та доставки по м.Київ та Київській області.
 • Постійним клієнтам знижки.

Ціна на продукцію залежить від обсягу потрібного вам матеріалу. Мінімальний обсяг замовлення технічної солі – 10 мішків масою по 50кг і навалом від 5 тонн. Замовити і купити технічну сіль можна зв’язавшись телефону.