Сипучі будматеріали

Річковий пісок

Яружний пісок

Щебінь

Дорожня суміш

Відсів

Бутовий камінь

Сипучі будматеріали від нашої Компанії «ДРІМБУД КОНСТРАКШН» ви можете придбати комплексно зі спектром послуг оперативної та безперебійної доставки на об’єкти Києва та області. Всі нерудні сипучі матеріали оптимально підходять для проведення благоустрою, будівельних, дизайнерських та ремонтних робіт. Доставку пропонуємо обрати в залежності від споживання та можливості заїзду на об’єкт самосвалів вантажопід’ємністю від 5 т до 40 т. Вартість доставки залежить від кількості товару та відстані до об’єкту.

Використання та характеристики сипучих будматеріалів:

Будівельний процес просто неможливо собі уявити без застосування різноманітних сипучих матеріалів. Це й пісок, і керамзит, і щебінь, та багато-багато іншого. Для чого ж потрібні сипучі матеріали? Для того щоб виконувати функцію заповнювача для розчинів, створених на основі бетону. Також вони використовуються для зведення різноманітних споруд, благоустрою території, створення баластного шару та інших будівельних роботах, де це необхідно.

Кожен сипучий матеріал відрізняється своїми характеристиками та способом використання. Щоб зрозуміти, в чому їх відмінність, потрібно знати функціональне призначення та опис кожного з них. При необхідності можна звернутися до наших менеджерів, які із задоволенням проконсультують та допоможуть оптимально обрати той варіант, який підходить за всіма необхідними параметрами.

До сипучих нерудних матеріалів відносять, як правило, такі основні позиції:

 • пісок;
 • відсів, щебінь;
 • керамзит;
 • цемент;
 • грунт рослинний;
 • глина;
 • бутовий камінь;
 • асфальт та інші.

На всі позиції ми пропонуємо низькі оптові ціни, а також гарантуємо, якщо є необхідність - можливість доставити матеріал в день приймання замовлення. Всі наші будматеріали за замовчуванням мають сертифікати відповідності та/чи паспорта якості, що дуже важливо при будівництві доріг, благоустрої, а також великим девелоперам, які використовують зазначені матеріали. Ви отримуєте всі будматеріали із заявленими характеристиками, а ми працюємо безпосередньо напряму без посередників з кар’єрами та видобувними компаніями. Департамент логістики неухильно притримується строків доставки матеріалів на об’єкти наших замовників. За допомогою сучасних самосвалів та надійної логістичної системи наші спеціалісти розраховують оптимальні маршрути поставок на об’єкти будівництва та ремонту. Ваше замовлення завжди буде доставлене вчасно!

Продаж сипучих матеріалів - не просто наша робота, а улюблена справа, яку ми намагаємося постійно вдосконалювати. Ми маємо величезний досвід та здатні вислухати та задовольнити найвибагливішого покупця.

Переваги роботи з нами

 • Сипучі будматеріали від виробника з максимально можливою знижкою до 20%;
 • Цілодобова доставка сипучих матеріалів;
 • Досвід роботи 10 років;
 • Повний пакет документів;
 • Якість гарантована сертифікатами та паспортами.

Доставка сипучих матеріалів здійснюється по Києву та області. Тому якщо Вам необхідно купити сипучі матеріали в Києві, телефонуйте за номерами, вказаними на сайті та обговоріть з менеджером умови замовлення. Також на сайті чи за телефоном можна дізнатися ціну на різноманітні сипучі будматеріали.

Якщо Ви хочете купити сипучі матеріали, звертайтеся в нашу компанію, ми завжди раді допомогти та надати товари відмінної якості за доступною ціною.

Telegram
Viber
mail