Сипучі будматеріали

Річковий пісок (намивний)

Пісок кар'єрний

Яружний пісок

Пісок сіяний

Пісок для пескоструя (кварцовий)

Щебінь

Вторинний щебінь

Щебінь кварцитний

Щебенево-піщана суміш (ЩПС)

Відсів гранітний навалом

Бутовий камінь

Чорнозем

Торф

Керамзит

Бій бетону

Сіль технічна

Вугілля

Підсипка

Глина

Пісок Бровари

Пісок Ірпінь

Щебінь Бровари

Щебінь Ірпінь

Чорнозем Бровари

Чорнозем Ірпінь

Керамзит Бровари

Вугілля Бровари

Сипучі будматеріали

Сипучі будматеріали – невід’ємний елемент будівельної, дорожньої, ремонтної, дизайнерської галузі, важлива складова у благоустрої прибудинкових територій.

Купити матеріали оптом можна у нас – в компанії “Дрімбуд Констракшн”. Ми постачальник сипучих будматеріалів з великим досвідом в цьому сегменті ринку. Оперативно доставимо необхідний клієнту обсяг за низькими цінами. Вся продукція нашої компанії має сертифікати якості від виробника згідно ДСТУ. Доставка здійснюється самоскидами різної вантажопідйомності: від 5 до 40 тонн, в залежності від обсягу замовлення та доступності під’їзних шляхів.

Використання та характеристики сипучих матеріалів

У будівельній галузі та народно-господарської діяльності використовуються всі відомі сипучі будматеріали: від піску, бутового каменю, щебеню до керамзиту, глини і цементу. Застосування нерудних ресурсів пов’язано з облаштуванням доріг, зі зведенням споруд, з благоустроєм ділянок, створенням баластного шару, дренажної конструкції та ландшафтними роботами. Бетонні суміші виготовляють з додаванням дрібного і крупного заповнювача (пісок і щебінь відповідно). Якість сипучих ресурсів регламентується ДСТУ Б В.2.7-30-95.

Спосіб використання та фізико-технічні характеристики у кожного сипучого матеріалу відрізняються. В основному враховують параметри:

 • поділу на фракції;
 • лещадністю (у щебеню);
 • насипної щільності;
 • рівня радіоактивності;
 • вологості (у піску);
 • марки міцності (у цементу) і т. д.

У наших менеджерів ви можете дізнатися не тільки ціни на сипучі будматеріали, але і характеристики окремих ресурсів, отримавши безкоштовну консультацію та поради щодо вибору. У компанії “Дрімбуд Констракшн” можна замовити в будь-якому обсязі: річковий і яружний пісок, щебінь різних фракцій, дорожню суміш, відсів і бутовий камінь й це далеко не весь перелік товару – подробиці уточнюйте у менеджерів.

На всі позиції ми пропонуємо оптові розцінки, організуємо продаж з доставкою по Києву, області та прилеглих регіонах. Великі девелопери та дорожні організації цінують співпрацю з нами, адже для кожного замовника важливо підтвердження якості сертифікатами відповідності і паспортами на продукцію. Це гарантія того, що технічні характеристики будуть відповідати державним стандартам. А розвинена логістична структура гарантує своєчасність поставки на об’єкт.

Переваги співпраці з “Дрімбуд Констракшн”

 • Можливість замовити сипучі будматеріали зі знижкою до 20%.
 • Цілодобова та оперативна доставка.
 • Досвід роботи 10 років.
 • Надання повного пакету документів.
 • Гарантія якості від виробника.