Сипучі будматеріали

Річковий пісок (намивний)

Пісок кар'єрний

Яружний пісок

Пісок сіяний

Пісок для пескоструя (кварцовий)

Щебінь

Вторинний щебінь

Щебінь кварцитний

Щебенево-піщана суміш (ЩПС)

Відсів гранітний навалом

Бутовий камінь

Чорнозем

Торф

Керамзит

Бій бетону

Сіль технічна

Вугілля

Підсипка

Глина

Сипучі будматеріали

Сипучі будматеріали – невід’ємний елемент будівельної, дорожньої, ремонтної, дизайнерської галузі, важлива складова у благоустрої прибудинкових територій.

Купити матеріали оптом можна у нас – в компанії “Дрімбуд Констракшн”. Ми постачальник сипучих будматеріалів з великим досвідом в цьому сегменті ринку. Оперативно доставимо необхідний клієнту обсяг за низькими цінами. Вся продукція нашої компанії має сертифікати якості від виробника згідно ДСТУ. Доставка здійснюється самоскидами різної вантажопідйомності: від 5 до 40 тонн, в залежності від обсягу замовлення та доступності під’їзних шляхів.

Використання та характеристики сипучих матеріалів

У будівельній галузі та народно-господарської діяльності використовуються всі відомі сипучі будматеріали: від піску, бутового каменю, щебеню до керамзиту, глини і цементу. Застосування нерудних ресурсів пов’язано з облаштуванням доріг, зі зведенням споруд, з благоустроєм ділянок, створенням баластного шару, дренажної конструкції та ландшафтними роботами. Бетонні суміші виготовляють з додаванням дрібного і крупного заповнювача (пісок і щебінь відповідно). Якість сипучих ресурсів регламентується ДСТУ Б В.2.7-30-95.

Спосіб використання та фізико-технічні характеристики у кожного сипучого матеріалу відрізняються. В основному враховують параметри:

 • поділу на фракції;
 • лещадністю (у щебеню);
 • насипної щільності;
 • рівня радіоактивності;
 • вологості (у піску);
 • марки міцності (у цементу) і т. д.

У наших менеджерів ви можете дізнатися не тільки ціни на сипучі будматеріали, але і характеристики окремих ресурсів, отримавши безкоштовну консультацію та поради щодо вибору. У компанії “Дрімбуд Констракшн” можна замовити в будь-якому обсязі: річковий і яружний пісок, щебінь різних фракцій, дорожню суміш, відсів і бутовий камінь й це далеко не весь перелік товару – подробиці уточнюйте у менеджерів.

На всі позиції ми пропонуємо оптові розцінки, організуємо продаж з доставкою по Києву, області та прилеглих регіонах. Великі девелопери та дорожні організації цінують співпрацю з нами, адже для кожного замовника важливо підтвердження якості сертифікатами відповідності і паспортами на продукцію. Це гарантія того, що технічні характеристики будуть відповідати державним стандартам. А розвинена логістична структура гарантує своєчасність поставки на об’єкт.

Переваги співпраці з “Дрімбуд Констракшн”

 • Можливість замовити сипучі будматеріали зі знижкою до 20%.
 • Цілодобова та оперативна доставка.
 • Досвід роботи 10 років.
 • Надання повного пакету документів.
 • Гарантія якості від виробника.