Стінові матеріали

Газоблок

Цегла

Стінові матеріали: різноманітність і особливості використання в будівництві

Для зведення теплого, затишного, довговічного будинку, що забезпечує комфорт і безпеку проживання, необхідно грамотно підібрати сучасні стінові матеріали ще на етапі планування будівництва.

Якими повинні бути стіни сучасного будинку?

До стін житлових будівель пред’являється маса вимог, вони стосуються їх функціональних і параметричних характеристик:

  • Міцність. Матеріал, з якого створена конструкція, повинен чинити опір зовнішнім факторам і не руйнуватися від механічних, термічних впливів.
  • Теплопровідність. Чим нижче можливість проведення тепла, тим тепліше в приміщенні. Даний параметр залежить не тільки від матеріалу будівництва, а й показника його вологості – підвищення вологості веде до збільшення теплопровідності.
  • Пожежна безпека. Цегла, силікатні, керамічні стінові матеріали, асбоцемент, бетон відноситься до негорючої категорії. Однак при введенні до складу полімерних або органічних речовин стійкість до займання значно зменшується.
  • Теплоізоляція (здатність зменшувати передачу тепла). Чим вище показник опору, тим більш теплим вважається об’єкт. При цьому грає роль кількість шарів стін. Так, одношарові стіни зменшують тепловіддачу в основному за рахунок своєї товщини, а багатошарові – не схильні до промерзання, завдяки наявності зовнішнього утеплювача і додаткових повітряних містків. Важливо не піддавати стіни зволоженню, так як підвищена конденсація провокує тепловтрати.

Порівняльні особливості матеріалів для влаштування стін

Кожен матеріал, який застосовується в житловому будівництві, має різні показники:

МатеріалТеплопровідність, Вт/(м·K)Морозостійкість, циклів
Звичайна цегла0,4 – 0,635
Облицювальна цегла0,935
Силікатна цегла0,5 – 1,335
Газоблок0,1 – 0,225
Керамічний блок0,2 -0,650

Цегла рядова марки М100, 150, 200 стійка до займання до 1000 градусів, шамотна і клінкерна цегла витримує температуру до 1600º С, кераміка – до 700 – 900º С, газобетон – до 1200º С. Силікатна одинарна цегла зберігає властивості до 600º С.

Види і особливості застосування будівельних матеріалів для стін

Стіни можуть виготовлятися з бетонної (монолітної) суміші, керамзитобетону, пінобетону, легкого газобетону, а сучасні стінові панелі – по панельно-каркасній технології.

По конфігурації розрізняють наступні види матеріалів:

  • Цегла. Виготовляється з глиняної або піщаної суміші з добавками і подальшим випалюванням. У категорію входять керамічні (лицьові і рядові) і силікатні вироби (силікатна подвійна і полуторна цегла, вогнетривкі моделі. Може бути одинарною, потовщеною, подвійною. Найбільш популярні рядові вироби марок 100, М150, а також М200. Вони міцні, довговічні, але вимагають утеплення.
  • Блоки. До групи входить великоформатний керамічний блок з вузькими наскрізними каналами, сполученими усередині системою «виступ – паз», а також залізобетонні, керамзитобетонні вироби, газоблок і піноблок.

Ціна на стінові матеріали залежить від виробника, обсягів закупленої партії, особливостей самої продукції.

При виборі матеріалів для стін необхідно керуватися показниками міцності, довговічності і пожежної безпеки. Якщо необхідно купити стінові матеріали, неважливо, чи піноблок газоблок, то обов’язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

Переваги покупки стінових матеріалів у нас

Наша компанія пропонує купити стінові матеріали в Києві саме у нас. А все тому, що ми вигідно відрізняємося такими перевагами:

  • широкий вибір матеріалів;
  • доступна вартість
  • відмінне обслуговування;
  • доставка по Київській області.

Тому поспішайте замовити будматеріали прямо зараз за телефонами, вказаними на сайті. Наші менеджери проконсультують з усіх питань.