Купить щебень в Киеве

Щебінь, фракції 2-5

Щебінь, фракції 2-5

Купить
Щебінь, фракції 5-8

Щебінь, фракції 5-8

Купить
Щебінь, фракції 5-10

Щебінь, фракції 5-10

Купить
Щебінь, фракції 5-20

Щебінь, фракції 5-20

Купить
Щебінь, фракції 10-20

Щебінь, фракції 10-20

Купить
Щебінь, фракції 20-40

Щебінь, фракції 20-40

Купить
Щебінь, фракції 40-70

Щебінь, фракції 40-70

Купить
Щебінь, фракції 0,63-2

Щебінь, фракції 0,63-2

Купить

Щебінь являє собою сипучий матеріал, який видобувається, як правило, з гірських порід, з подальшим його подрібненням і сортуванням на фракції. Завдяки своїм властивостям такий сипучий гранітний матеріал придбав величезну популярність в будівельній галузі. Продукція є найкращим компонентом для бетонних сумішей і безпосередньо бетону. Щебінь за кольором існує сірий, рожевий, червоний, а також різних властивих йому відтінків. Скориставшись послугами нашої компанії, Ви можете купити сертифікований щебінь фракцій 5х10, 5х20, 20х40, 40х70 за ціною від виробника зі знижкою. Купити щебінь в Києві можна в мішках, а також насипом з доставкою або самовивозом. Для цього необхідно зателефонувати або залишити заявку. Наші співробітники дадуть відповідь на всі питання і підкажуть вартість щебеню.

Властивості гранітного щебеню

 • Міцність – показує опір каменю при різних на нього впливах. Перевіряють у лабораторії за допомогою спеціальної апаратури, після чого ділять його на кілька груп: високоміцний М1200-1400, міцний М800-1200, середньої міцності М600-800, зниженою міцності М200.
 • Радіоактивність – характеристика, за якою судять про придатність матеріалу. Найпоширеніший для використання 1 клас радіоактивності.
 • Лещадність – одна з важливих якісних характеристик щебеню, показує ступінь площинності. В основному, намагаються купити так званий лещадний щебінь, тому що він має кубовидную форму.
 • Морозостійкість – властивість матеріалу кілька разів проходити цикл холоду і спеки, не втрачаючи при цьому первинних характеристик.

Основні фракції щебеню

 • 0-5 – ця фракція називається гранітний відсів. Є супутнім матеріалом при виробництві щебеню. Застосовується для декорації, засипки тротуарних доріг, спортивних майданчиків. Наші клієнти можуть купити гранітний щебінь з доставкою або самовивозом з майданчика.
 • Щебінь 5-10 – дрібна фракція. Використовують при виготовленні бетону і залізобетонних виробів, фундаментних роботах, основи для дорожніх полотен.
 • Щебінь гранітний 5/20 – одна з найпоширеніших популярних фракцій. Ціна на гранітний щебінь формується виробником не тільки пропозицією, а також попитом. Як правило, його застосовують: як наповнювач входить до складу бетону, облаштуванні різних фундаментів, дорожньому будівництві і розклінцовки щебеневої основи.
 • Щебінь 20-40 – усереднена фракція. Використовується при висипанні основи полотна доріг, підсипанні тимчасових майданчиків для роботи важкої техніки, підсипанні автостоянок.
 • Щебінь 40-70 – використовується як для облаштування доріг поблизу населених пунктів, так і при зведенні різних будівельних споруд, будівництва залізничних колій.
 • Щебінь 40-120 – одна з найбільш крупних фракцій щебеню. Застосовується в будівництві великих масивних конструкцій із залізобетону, дорожньому будівництві, ландшафтному дизайні, обробці басейнів, водойм, парканів.
 • Вторинний щебінь – матеріал виготовляється способом дроблення будівельного сміття – бувшого у вживанні бетону, розібраної цегли, асфальту. Ціна щебеню такої фракції з доставкою в кілька разів дешевша, ніж зазвичай. Але він поступається натуральному щебеню за такими властивостями як – міцність, морозостійкість. Однак завдяки його економічній вартості, будівельники знайшли йому застосування. Так, наприклад, він може бути застосований для зміцнення ослаблених грунтів (траншей, котлованів і т.п.), в дорожньому будівництві (відсипання з’їздів, в нижніх шарах другорядних доріг), посипання тротуарів.

Які переваги Ви отримаєте при сумісній роботі з нами

 • Знижку на щебінь, незалежно від кількості, товару що замовляється;
 • Найвища якість щебеневої продукції при низькій ціні (весь товар сертифікований);
 • На складі завжди присутній запас будівельного щебеню;
 • Жоден покупець не залишиться без уваги;
 • Оперативна доставка по Києву та Київській області (найкоротші терміни – дуже часто в день замовлення);
 • Доставка самоскидами вантажопідйомністю – 5т, 10т, 20т, 30т, 40т дозволяє придбати машину щебеню потрібної кількості.
Щоби вигідно купити щебінь телефонуйте прямо зараз – отримаєте знижку на доставку 10%