Оренда спецтехніки

Оренда спецтехніки

Поняття “спецтехніка” включає будівельну, дорожню, транспортну техніку, яка використовується для прокладки комунікацій, укладання доріг, зведення різних об’єктів, транспортування сипучих або великогабаритних вантажів та багатьох інших робіт. Коштує вона недешево, тому найчастіше її вигідніше орендувати, ніж купувати.

Подібними послугами користуються приватні компанії, корпоративні клієнти. З економічної точки зору це – правильне рішення. Адже не потрібні додаткові витрати на утримання власного автопарку, ремонт, а також перевірку справності вузлів, агрегатів. Особливо це не має сенсу, коли така техніка потрібна всього на кілька годин. До того ж, ціна на оренду, як правило, набагато нижче, ніж на купівлю того ж екскаватора або самоскида.

«Дрімбуд Констракшн» Пропонує великий вибір спецтехніки

ТОВ «Дрімбуд КОНСТРАКШН» – надійний постачальник бетону, ЗБВ, пиломатеріалів, цементу з власним автопарком для перевезення та доставки вантажів (Київ, Київська область). Ми не тільки продаємо матеріали для повного циклу будівельних робіт, а й надаємо послуги з оренди спеціалізованої техніки.

Якщо Вам потрібна спецтехніка для будівельної роботи, риття траншей, копки котлованів, прокладання асфальтного покриття, вивезення сміття чи вантажоперевезень, то для оренди пропонуємо наступні варіанти:

  • Колісні, гусеничні екскаватори;
  • Фронтальні, телескопічні або вилочні навантажувачі;
  • Гідромолоти;
  • Кабелеукладчики, планувальники, гідро-, ямобури, підйомні крани;
  • Асфальтоукладальники (гусеничні або колісні);
  • Техніку для ямкового ремонту;
  • Дорожню фрезу;
  • Самоскиди;
  • Тягачі;
  • Всюдиходи і ін.

При виборі потрібної спецтехніки попередньо визначтеся з завданнями. Враховуйте, під які види робіт вона потрібна, розміри майданчика, тип ґрунту, габарити, масу вантажу, маневреність та вантажопідйомність техніки, чи є у Вас своє оснащення. А про інше подбає наша компанія.

Чому оренда спецтехніки в нас – це вигідно?

Скористатися послугою оренди спецтехніки можна в Києві, Київській області за прийнятною ціною. У нашому розпорядженні знаходиться автопарк вантажопідйомністю від 5 до 40 тонн – сучасна спеціалізована техніка будь-якого типу і призначення. Ми пропонуємо різні варіанти оренди: довгострокова, на кілька годин, користування спецтехнікою до закінчення проекту.

ТОВ «Дрімбуд КОНСТРАКШН» – за індивідуальний підхід до клієнтів. Щоб замовити послугу, зв’яжіться з нашим менеджером про характер робіт, який планується виконувати, вантажопідйомність, термін оренди, інші важливі деталі. У будь-якому випадку, фахівець сам проведе уточнення всіх нюансів, якщо Ви допустите якісь упущення, допоможе підібрати підходящий вид спеціалізованої техніки та озвучить кінцеву вартість.