Цементный строительный раствор

Розчин, Будівельні суміші

Характеристики:

 • Подвижность
 • Марка
 • класс

Штукатурний розчин застосовується в різних сферах і галузях. Найчастіше суміш застосовується для ремонту і будівництва. Це доступний і недорогий матеріал. Для приготування розчину використовують різні компоненти, які повинні мати високу якість. Для поліпшення властивостей застосовуються пластифікатори.

Які компоненти входять до складу будівельного розчину?

Щоб не помилитися з пропорціями потрібно купити готовий цементний розчин, який готувався з дотриманням всіх пропорцій. Завдяки цьому він прослужить тривалий час та забезпечить необхідний рівень міцності і твердості.

Нижче наведені компоненти, які використовують його для приготування:

 • Цемент. Від його якості залежать властивості основи. Він застосовується для кладки фундаменту. Якщо він слабкий та має мінімальнимі в’яжучі властивості, то він прослужить не тривалий час.
 • Пісок. Він повинен бути намивний. У загальній масі має бути відсутня глина. При контакті з водою вона швидко вимивається. Його обов’язково промивають, щоб він придбав світлий відтінок. Важливо пам’ятати, що глина сприяє поступовому виникненню різних порожнеч.
 • Вода. Щоб зробити розчин можна використовувати різну рідину, без обмежень. Суворі вимоги до її якості висуваються тільки в тому випадку, коли потрібно зводити будівлі і споруди. Коли виконується будівництво моста, то в воді не повинні міститися всілякі сторонні домішки, масла.

Цементний розчин може мати різний рівень щільності. Важкі розчини, з використанням кварцового піску, мають показник в 1500 кг/м.куб. Для приготування легкого розчину використовується пористий наповнювач в якості основи, який зменшує щільність.

Існує кілька різновидів будівельного розчину

Розчин на основі цементу використовується для різних цілей і завдань.

 • Розчин для фундаменту. З його допомогою будують фундаменти для житлових будинків і різних будівель.
 • Виконання монтажних робіт. Він допомагає якісно заповнити шви. Його застосовують для зміцнення масивних блоків, панельних будинків.
 • Розчин для штукатурних робіт. Цементна суміш використовується для обробки всередині будівлі або за його межами. Він не псується при впливі опадів.
 • Розчин для підлоги. Процес приготування розчину для стяжки підлоги зводиться до ретельного змішування певних компонентів в встановлених пропорціях. Розчин для стяжки на цементній основі є найбільш універсальним і часто використовуваним: йому не страшна волога, що дозволяє заливати подібну суміш в будь-яких приміщеннях.
 • Розчин вузького спрямування. Суміш має різні модифікації, які залежать від подальших цілей. Основна сфера застосування – створення декоративних елементів.

За робочими параметрами і характеристиками цементний розчин повинен відповідати всім вимогам. Завдяки цьому він прослужить тривалий час, буде міцним. Головний параметр – пластичність і рухливість бетонної суміші. Для різних модифікацій ця характеристика відрізняється. Щоб зробити кладку цегляної стіни оптимальні межі 9-13 см. Для заповнення швів між блоками параметр становить 4-6 см. Ціна на цементний розчин для фундаменту доступна, тому його застосовують як для великого будівництва так і для дрібних ремонтних робіт.

Де можна вигідно купити розчин

Якщо Ви вирішили придбати цементний розчин в Києві, звертайтеся в нашу компанію. Для замовлення необхідно зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті і обговорити з менеджером всі деталі і оформити доставку. Ми доставляємо будматеріали клієнтам в Києві та Київській області.