Купить речной песок в Киеве

Річковий пісок (намивний)

Характеристики:

  • - Насыпная плотность - 1650 кг/куб м
  • - Модуль крупности - 1,52 МК
  • - Содержание пылевидных и глинистых частиц - не больше 0,5%

В будівельній сфері річковий пісок є важливим матеріалом. Для спеціалістів існує величезна різниця між річковим та яружним піском. За допомогою спецобладнання  та земснарядів  з дна водойм добувається річковий пісок. Причому утворюється даний вид матеріалу не тільки в річках, але і в будь-яких водоймах.

Відмінності річкового та яружного піску

Головна відмінність піску річкового — він промитий водою та практично не містить глинистих домішок. . Яружний складається з частинок неправильної форми, з шорсткою поверхнею, загостреними краями. Пісок є універсальним матеріалом. На відміну від яружного, річковий має менше домішок, що значно розширює його сферу використання. Купити річковий пісок в Києві можна для виготовлення штукатурної суміші, бетону та інших будівельних сумішей.

Ціна різних типів піску також відрізняється. Ціна на річковий пісок може бути дещо вище яружного, через те, що до вартості також входять витрати на видобуток та транспортування.

Застосування піску в будівельній сфері

Будівельний пісок є одним з найнеобхідніших матеріалів. Використовується на кожній другій стадії будівельних робіт, включаючи не тільки спорудження будівель з нуля, а також і укладання асфальту та інших типів дорожнього покриття.
На великому будівництві, де потрібні постійні великі обсяги матеріалів, оптимально купити річковий пісок з доставкою. Так як його використовують і для закладки фундаментів, і для приготування розчинів.

Види піску
Існує три категорії річкового піску:

  • Дрібної зернистості;
  • Середньої;
  • Великої фракції.

Середньої зернистості пісок має розмір півтора міліметру.Також матеріал розрізняється за своїм кольором — від жовтого аж до сірого. Якісний пісок, який пройшов очищення під час промивки водою, не повинен містити домішок глини та будь-яких інших органічних сполук. Саме через це очищений  пісок вважається найкращим варіантом для работы зі стяжками, штукатуркою чи фундаментом.

Продаж піску в Києві та області з доставкою

Попит на будівельні матеріали сьогодні дуже високий. Київ забудовується стрімкими темпами. І питання купівлі піску у великих обсягах актуальний для великих будівельних компаній та роздрібних торгових точок. Ціна на річковий пісок у постачальників плюс-мінус однакова. Тому покупцям варто спиратися на низку інших аспектів. Так як під час роботи не завжди є вільний транспорт у компанії забудовника, то є сенс зупинитися на виборі того продавця, у якого в наявності є спеціальні машини для доставки та вивантаження матеріалів на будівельні майданчики.

Компанія Дрімбуд Констракшн займається реалізацією будівельних матеріалів у великих обсягах. Машина піску буде гарантовано доставлена на майданчик в Києві чи області максимально швидко. Наша компанія забезпечує доставку самоскидами будь-якої вантажопідйомністю в залежності від потреб покупця: від 5 до 40 тонн.