Плити перекриття

Плити перекриття

Панель перекриття – це деталь будівельної конструкції. Вона виготовляються з бетону різних марок не нижче В15, доповнюється армованими (напруженими і звичайними) елементами для підвищення міцності і надійності. Плита перекриття приймає на себе вертикальне навантаження, передає її на ригелі, при необхідності сприймає зсувні і стискають зусилля при зовнішніх вигинах.

Застосування ЖБ плит перекриття

Використання плит перекриття різного розміру і конструктивних особливостей затребуване при будівництві будинків, комерційних, складських, виробничих та інших будівель. В одноповерховому будинку вони служать перекриттям для стелі, а в багатоповерховій будівлі суміжні сторони однієї панелі є стелею і підлогою одночасно.

Також купують залізобетонні панелі перекриття для прокладки теплотрас і облаштування різних тунелів. Ними можуть доповнювати споруди тимчасового характеру, об’єкти, де обмежене навантаження на фундамент і потрібно полегшити загальну масу будови.

Види і особливості залізобетонних плит перекриття

Купити плити перекриття можна довжиною від 2 до 7,2 м, в окремих випадках замовити 12-метрові вироби, шириною – від 80 см до півтора метрів включно.

В залежності від конструкції, вироби розрізняють на:

  • монолітного типу;
  • пустотні з вертикальним, овальним, круглим перетином.

Перший вид плит не піддається провисанню, деформації, але має більшу вагу і погано ізолює звуки. Другий різновид панелей відрізняється меншою масою, ефективною ізоляцією сторонніх звуків, температурних коливань.

Різновиди залізобетонних плит перекриття

Залізобетонні плити перекриття розрізняються за такими параметрами:

  • по товщині
  • способі укладання на несучі конструкції
  • за формою (плоскі і ребристі).

Найбільш міцніми, функціональними і практичними вважаються екструдерні плити, в порівнянні з виробами, виготовлені способом опалубного формування. Екструдерна залізобетонна плита дешевше для виробництва, має більш гладку поверхню і точну геометрію, ефективніше ізолює звук, широкий розмірний діапазон.

ЗБ панелі перекриття підходять для будівель:

  • з блоку;
  • з цегли;
  • для зведення каркасних і каркасно-монолітних об’єктів.

Наявність пустот всередині них дозволяє використовувати отвори для прокладки кабелів, проведення комунікацій. Застосування для виробництва спеціального бетону наділяє стійкістю до вологи, міцністю на деформацію.

Монтаж здійснюється з опертям на несучі стіни не менше ніж в 12 см, при цьому допускається укладання як на розчин, так і на суху поверхню з залишенням технологічного шва, який далі заповнюється бетоном.

Де можна вигідно купити залізобетонні плити перекриття

У нас можна купити плити перекриття в Києві, в різному розмірі, конструктивному виконанні. Для замовлення досить подзвонити або залишити заявку на сайті. Ціни на плити перекриття в нашій компанії цілком доступні. Їх вартість розраховується індивідуально під кожне замовлення, враховуючи всі характеристики матеріалу. Ми здійснюємо не тільки продаж, але і доставку плит по Києву та Київській області.