Панелі огородження

Панелі огородження

Промислові, складські, будівельні майданчики, автопарковки та інші території в Києві зручно відгороджувати від сусідніх об’єктів, використовуючи залізобетонні панелі огорожі (плити). Конструкція панелей дозволяє їх використовувати для швидкого зведення залізобетонних огорож ЗП400-2, ЗП400-8 і ЗП-250 – плити встановлюються на щільну, рівну основу, як без застосування фундаментів огороджень (склянок) та й на них.

За допомогою готових бетонних панелей облаштовують капітальні та тимчасові загородження, надійно запобігають доступу небажаних осіб на відгороджену територію. По верхньому краю паркану можна додатково встановити барвисту декоративну обробку або натягнути колючий дріт для підвищення безпеки і захисту від проникнення зловмисників.

Незважаючи на велику вагу і уявну масивність, бетонна огорожа може виглядати привабливо, витончено і вишукано.

Конструктивні особливості панелей огородження

Асортимент нашої продукції складають якісні армовані вироби з оригінальною лицьовою поверхнею, які можна самостійно встановити на Вашому об’єкті. або наші досвідчені фахівці зроблять це оперативно і якісно. Бетонні плити для огородження номінальною висотою 2,5 метрів виготовляються з бетону марки В25, морозостійкістю F75. Літня і зимова міцність на стиск становить 70/85%.

Продукція маркується буквами і цифрами (числами), де:

  • Перше число – довжина залізобетонної панелі в сантиметрах.
  • Друге число – висота панельної плити в сантиметрах.

Відмітна особливість залізобетонних огороджень – швидкий монтаж. Для установки застосовується спеціальна техніка типу крана-маніпулятора.

Переваги залізобетонного паркану, зведеного з панелей

По міцності бетонні панелі для огорожі перевершують вироби з інших матеріалів. Вони стійкі до вологи, опадів, механічних впливів, не піддаються корозії, не покриваються іржею. Встановлення бетонних блоків обходиться набагато дешевше, ніж монтаж огорожі з каменю, цегли, дерева або металу.

Характеристики загородження такі, що паркан, зведений з плит зі сталевою арматурою, безумовно прослужить більше 50-60 років, не вимагаючи особливого догляду. Бетон стійко витримує морози, спеку, перепади температур. Огорожа стійка до будь-яких навантажень.

Така продукція повсюдно використовується в народному господарстві, затребувана в приватному секторі для огородження ділянок, житлових будинків, споруд. Рекомендуємо купити паркан із залізобетонних панелей на нашому сайті. Забрати товар можна самостійно або замовити доставку. Під замовлення виготовимо нестандартну продукцію. Менеджери «Дрімбуд Констракшн» розрахують необхідну кількість плит для огорожі ділянки, дадуть рекомендації по монтажу.

Де купити панелі огорожі

Перед тими, хто хоче купити бетонний паркан, стоїть важливе завдання, а саме – знайти надійного постачальника. Радимо звернутися в нашу компанію, адже ми володіємо такими перевагами:

  • широкий вибір будматеріалів;
  • прийнятні ціни;
  • доставка по Києву та Київській області;
  • висока якість товарів;
  • професійне обслуговування.

Для того щоб замовити залізобетонні плити, слід зв’язатися з нашим менеджером і обговорити всі умови угоди. При цьому наші співробітники з задоволенням нададуть відповідь на всі Ваші питання, проконсультують з приводу характеристик матеріалу, допоможуть правильно розрахувати потрібну кількість і вартість всього замовлення.