Отсев щебня

Відсів 0-5 мм сірий

Відсів 0-5 мм сірий

Купить
Митий сірий

Митий сірий

Купить
Відсів 0,63-2 мм сірий

Відсів 0,63-2 мм сірий

Купить
Відсів 2-5 мм сірий

Відсів 2-5 мм сірий

Купить
Відсів 0-5 мм червоний

Відсів 0-5 мм червоний

Купить
Митий червоний

Митий червоний

Купить
Відсів 0,63-2 мм червоний

Відсів 0,63-2 мм червоний

Купить
Відсів 2-5 мм червоний

Відсів 2-5 мм червоний

Купить

 

Відсів гранітний отримують шляхом переробки гірських порід в щебінь. В результаті виробничого подрібнення фахівці поділяють даний будівельний матеріал на фракції. Найменша з них являє собою відсів (розмір зерен до 5 міліметрів). Варто відзначити, що існує не тільки гранітний відсів, але і гравійний, вапняний – колір якого буває червоний і сірий. Залежить це від типу гірської породи, що переробляється.

Сфери використання гранітної крихти

Отже, гранітний відсів утворюється при дробленні натурального каменю і отриманні щебеню великої і дрібної фракції. Даний матеріал успішно використовується будівельними організаціями при виробництві залізобетонних виробів, укладанні ФЕМ, облаштуванні майданчиків, доріг. Що стосується ландшафтного будівництва, то відсів є незамінною речовиною, якою посипають паркові алеї та садові доріжки. З його допомогою фахівці також виконують обробку фасадів будівель. Відсів – це прекрасний протиожеледний матеріал, який за своїми якостями і характеристиками у багато разів перевершує річковий пісок. Сфери застосування гранітного відсіву:

  • Як декоративний матеріал для обробки;
  • Для підсипання доріжок і доріг, дитячих та спортивних майданчиків;
  • В якості реагента проти ожеледі;
  • Разом з більш крупнозернистим гранітним щебенем при виробництві стінових матеріалів;
  • При виробництві асфальтобетону;
  • У технологічних процесах очищення води;
  • У виробництві залізобетонних конструкцій;
  • При виробництві тротуарної плитки.

Переваги використання відсіву

Основними перевагами гранітного відсіву є його висока зносостійкість, міцність і морозостійкість. Тому цей матеріал знайшов своє широке застосування у властивій йому галузі. Наприклад, його часто використовують при виготовленні різних розчинів і бетонний сумішей, з яких отримують залізобетонні вироби найвищої якості. У свою чергу, такі ж характеристики має і тротуарна плитка, бордюри, відливи і козирки. Відсів додає міцності в виготовлений виріб, який здатний витримувати значні навантаження і служити людині протягом багатьох років.

Вартість гранітного відсіву

Ціна на гранітний відсів досить прийнятна. Компанія «Дрімбуд КОНСТРАКШН» пропонує купити гранітний відсів гранітний за ціною від 65 гривень за тонну. Вартість даного матеріалу, упакованого в мішки, складає в середньому 10 гривень за одну одиницю. Доставка може бути виконана прямо по дзвінку як на наступний день так і в день замовлення. Таким чином, купити гранітний відсів в Києві дуже просто. Після цього Ви, попередньо обумовивши умови доставки, отримаєте своє замовлення в найкоротші терміни і в необхідних обсягах.

Як вже було зазначено, даний матеріал є незамінним засобом для підсипання дорожніх покриттів в ожеледь. Він не роз’їдає шини автомобілів і не псує взуття. На відміну від різноманітних хімічних реагентів штучного походження, відсів є натуральним матеріалом, абсолютно безпечним для навколишнього середовища.

Компанією «Дрімбуд Констракшн» здійснюється продаж відсіву як сірого – який купують для застосування в будівництві, так і червоного – найчастіше використовують як декорацію. Для задоволення потреб найвибагливіших замовників пропонуємо розглянути можливість придбання гранітного відсіву самовивозом і з доставкою, що дуже зручно при відсутності особистого вантажного транспорту. Для цього в наявності у нас є самоскиди вантажопідйомністю від 5 т до 40т. Важливо також відзначити, що ціни на пропонований матеріал найнижчі, тому нам вдається успішно конкурувати з іншими організаціями.

Щоб замовити відсів, достатньо зателефонувати  ☎ (067) 010-25-00 або залишити заявку на сайті.