Оренда самоскида

Оренда самоскида

Компанія «Дрімбуд Констракшн» пропонує в оренду самоскиди з водієм в Києві та Київській області.

Для будь-якого будівництва необхідний набір спецтехніки. Частиною цього комплекту є самоскид. Але купувати дорогу техніку заради одного проекту невигідно. Тому найкращим виходом буде оренда самоскида.

Чому самоскид вигідніше взяти в оренду

Переваги оренди перед придбанням дорогої техніки:

 • взяти самоскид в оренду набагато дешевше, ніж купити, тому скористатися нашою послугою можуть не тільки великі компанії, а й приватні підприємці або фізособи;
 • є можливість кожен раз використовувати більш підходящі та сучасні моделі;
 • немає необхідності купувати приміщення для зберігання спецтехніки;
 • можна заощадити на ремонті та обслуговуванні;
 • якщо взяти в оренду самоскид з водієм, не потрібно витрачати час на пошуки кваліфікованого фахівця та можна заощадити на його зарплаті.

Які роботи виконує самоскид

Самоскиди відрізняються високою прохідністю. Вони легко пройдуть по будь-якому бездоріжжю, по заметах, пустелі, лісовій просіці. Тому самоскиди використовуються для вирішення багатьох завдань:

 • доставити на будівельний майданчик сипучі вантажі (відсів, пісок і т.д.);
 • вивезти будівельне сміття, землю, сніг;
 • доставити будматеріали при дорожньому будівництві;
 • вивезти відходи при демонтажі будівель.

Довгострокова оренда самоскида з водієм стане в нагоді меліораторам та фермерам. На ньому можна підвезти грунт або добрива, вивезти відходи з ферми, перевезти урожай.

Вибір самоскида для оренди

Орендувати самоскид можна:

 • з водієм;
 • без водія;
 • погодинно;
 • на довгий термін.

Основними критеріями вибору техніки для оренди є: вартість (за годину, на місяць або за зміну в залежності від поставлених завдань), обсяг кузова (бажано 20м3), марка автомобіля, репутація орендодавця.

Найбільшою потребою користуються послуги, що дозволяють орендувати самоскид з високою вантажопідйомністю 10, 15, 25, 40 тонн. Кузови таких автомобілів можуть досягати за обсягом 20 кубів. Головна причина популярності оренди великовантажних самоскидів полягає в тому, що в цьому випадку собівартість перевезення товарів буде значно дешевше. Один великовантажний чотиривісний ФОРД, SCANIA, MERCEDES замінить десяток звичайних КАМАЗів та набагато здешевить вартість земляних або будівельних робіт.

Якщо в штаті фірми є професійний шофер, доцільніше орендувати самоскид без водія. Для приватних підприємців або фізичних осіб простіше замовити оренду техніки з водієм, особливо якщо працювати самоскид буде не більше однієї робочої зміни.

Чому з нами варто мати справу

Тому, що у нас є свій автопарк великовантажної спецтехніки, який постійно оновлюється. Вся наша техніка знаходиться в бездоганному стані, регулярно проходить техогляди. Завжди можна вибрати модель самоскида, яка буде відповідати поставленим Вами завданням. А наші фахівці допоможуть визначитися з вибором.

Ми пропонуємо найдемократичніші ціни на транспортні послуги, для постійних клієнтів можливі знижки. Оренда самоскида обійдеться Вам дешево, тому що ми працюємо без посередників.

Дізнатися, скільки коштує оренда спецтехніки, можна в нашому каталозі або по телефону.

В нас можна взяти в оренду не тільки самоскиди, а й будь-яку будівельну та дорожню спецтехніку.