Купити цеглу в Києві

Силікатна цегла

Силікатна цегла

Купить
Рядова цегла

Рядова цегла

Купить
Керамічний блок

Керамічний блок

Купить

Цегла не виділяє ніяких шкідливих для організму людини, а також навколишнього середовища речовин, вона є «дихаючим» матеріалом, завдяки чому в приміщеннях з неї встановлюється сприятливий мікроклімат. Популярність в будівництві цегла рядова отримала завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам. Вона відрізняється низьким поглинанням вологи, тому навіть при безпосередньому контакті з водою не розбухає і не втрачає своїх основних властивостей. Також червона цегла відрізняється високими звукоізоляційними здібностями. Даний матеріал пожежобезпечний, довговічний, міцний, стійкий до ударів і стискання. Також вона морозостійка, витримує безліч циклів заморозків. Як правило, це 25-35 і більше циклів. Крім того, вартість цегли дуже приваблива, тому цей будівельний матеріал завжди користується підвищеним попитом. Рядова цегла – це один з найбільш затребуваних будівельних матеріалів, використовуваних для зведення внутрішніх і зовнішніх стін, фундаментів і інших елементів будівель.

Особливості застосування будівельної цегли

Повнотілу цеглу в Київській області краще купувати в тих випадках, коли необхідно звести елементи будівель і конструкцій, на які припадатиме значна вага. За рахунок того, що в повнотілій різновидності пустот менше на 13%, вона більш міцна, ніж порожниста. Якщо з неї виконуються зовнішні стіни, то вони вимагають додаткового утеплення. Так як повнотіла цегла дещо гірше утримує тепло, ніж пустотіла, і приміщення зі стінами з неї охолоджуються швидше.

Пустотілу цеглу придбати в Києві краще в тих випадках, коли потрібно побудувати міцну і максимально легку конструкцію. Найчастіше такий вид будматеріалу використовується для зведення перегородок. Споживача привертає той факт, що на цеглу рядову ціна значно нижча, ніж на повнотілу. Тому її нерідко використовують також для зведення зовнішніх стін будівель невеликої поверховості. Не рекомендується застосовувати для кладки в підвалах, цоколів, фундаментів. В останніх дуже часто накопичується волога. Потрапляючи в порожнечі в будматеріалі і замерзаючи, вода може призвести до швидкого руйнування всієї конструкції. Даний будматеріал маркується в залежності від того, яке максимальне навантаження він може витримувати в кг на 1 см². Найбільш популярна у споживача цегла М 100, М75 і М125. І чим більш міцний даний матеріал, тим вище на нього ціна. На цеглу Київ, ціна якого оптимально співвідноситься з якістю, зазвичай і робить ставку. Однак потрібно не забувати і про основні технічні характеристики – вони повинні ідеально підходити під конкретні завдання і умови експлуатації об’єкту. Якщо є сумніви, то краще взяти будматеріал дещо більш високої марки, ніж вимагають конкретні умови (наприклад, замість М75 – М100).

Найбільшою популярністю користується продаж цегли оптом.

Де вигідно купити цеглу в Києві?

Вартість цегли з доставкою в Києві також коливається в залежності від країни-виробника, місця покупки. Звичайно, вітчизняні матеріали, вироблені в тому ж регіоні, де і реалізуються, будуть характеризуватися найменшою вартістю, так як в ціну не закладаються витрати на транспортування товару здалеку. Найвигідніше купувати цеглу безпосередньо на заводі або ж у офіційного дилера компанії (або фірми, що співпрацює з виробником безпосередньо, без посередників). Такий підхід дозволить замовити товар за найнижчими цінами. Наша компанія пропонує якісний будівельну цеглу за ціною виробника. Доставка здійснюється по Києву і області.