Купить керамзитобетон в Киеве

Керамзитобетон

Характеристики:

  • Форма и состав зерен
  • Марка

Керамзитобетон – один з видів легкого бетону, заповнювачем в якому є керамзит, а в’яжучим компонентом – цемент, гіпс, синтетичні смоли. Найбільш широке застосування керамзитобетон знаходить в якості стінового матеріалу.

Властивості керамзитобетону

Щільність конструкційно теплоізоляційного керамзитобетону для одношарових стінових панелей, як правило, становить 900 … 1100 кг / м3, межа міцності при стисненні – 5 … 7,5 МПа. Такий бетон в конструкції виконує одночасно несучу та теплоізоляційну функції. У дво- або тришарових стінових панелях необхідну несучу здатність може забезпечити шар (або два шари) конструкційного керамзитобетону, а теплозахисну – шар крупнопористого теплоізоляційного керамзитобетону щільністю 500 … 600 кг / м3.

Відрізняючі особливості

У наш час купити керамзитобетон в Києві планують багато будівельних організацій. І це не дивно, адже використання керамзитобетону в порівнянні зі звичайним бетоном, дає переваги за багатьма показниками. Варто врахувати, що матеріал «дихає», не піддається гниттю, не горить і не вимагає додаткового догляду. А швидкість кладки стін зростає в 4 – 5 разів і витрата розчину знижується в 2 рази. Крім цього легкий бетон не підходить для монтажу монолітних конструкцій, а при зведенні стрічкового фундаменту під каркасний будинок або паркан – це є дуже вигідним і зручним рішенням.

Застосування керамзитобетону

Застосовують високоміцний керамзитобетон для виготовлення великорозмірних і великопрольотних конструкцій, а також конструкцій багатоповерхових будівель. Використання високоміцного керамзитобетону дозволяє знизити вагу конструкцій на 25-30%. Це дуже важливо для виготовлення великорозмірних плит покриттів, ферм, балок, прогонових будов мостів та інших виробів, власна вага яких становить значну частку від загального навантаження. Застосування високоміцного керамзитобетону для виготовлення плит перекриттів, панелей внутрішніх стін житлових будинків завдяки зменшенню ваги цих конструкцій знижує навантаження, що діють на колони і фундамент. Менший об’ємна вага високоміцного керамзитобетону в порівнянні з об’ємною вагою звичайного бетону дозволяє укрупнювати конструкції та допомагає знизити витрати на їх транспортування.

Де можна вигідно купити керамзитобетон

Оформити замовлення на керамзитобетон можна тут і зараз. Продаж керамзитобетону здійснюється згідно із замовленням клієнта. Ми виконуємо доставку поКиєву та Київській області. Для того щоб замовити керамзитобетон, потрібно заздалегідь зв’язатися з представниками нашої компанії і обговорити всі деталі угоди. Кількість, необхідні характеристики, час доставки, необхідність оренди обладнання. Відразу ж буде обговорена точна ціна керамзитобетону за 1м3.

Ціни на керамзитобетон

Вартість керамзитобетону коливається, в залежності від його виду. Вважається, що цей матеріал ділиться за такими параметрами:

• за структурою – щільний, великопористий, поризований;
• за призначенням – конструктивний, теплоізоляційний, змішаний.

Ціна на керамзитобетон у нас дуже конкурентоспроможна, тому багато замовників вже на своєму досвіді переконалися в перевагах співпраці з нами. І якщо вашою метою є придбання керамзитобетон – наша компанія завжди готова до нового замовлення!