Купить керамзит в Киеве

Керамзит 5-10 мм

Керамзит 5-10 мм

Купить
Керамзит 10-20 мм

Керамзит 10-20 мм

Купить

Купити керамзит в Києві

НайменуванняЦіна
Керамзит фракція 5/10 (самовивезення)1100 грн / куб
Керамзит фракція 10/20 (самовивезення)1000 грн / куб

До пористих будматеріалів, виготовлених штучним способом, відноситься керамзит. Він являє собою невеликі гранули овальної або округлої форми з обпаленої глини. Розділяється по фракціям, сортується, і при необхідності, дробиться на більш дрібні частинки. Відрізняється керамзит складом, розміром і щільністю. Може зберігатися в мішках, а також насипним способом. Це дозволяє купити керамзит невеликими партіями або в обсязі від 5 т, що зручно для будівельних робіт, виробництва бетонних конструкцій та виготовлення сумішей.

Особливості матеріалу і сфера застосування

Керамзит виготовляється з пористої глини або сланцю сухим, шлікерного (мокрим) способом або пластичним методом. Перший спосіб вважається найпростішим і підходить для однорідних глинистих порід з мінімальними домішками. Другий – дозволяє очищати глину та працювати з дуже вологою вихідною сировиною. Пластичний метод вважається більш витратним та складним, але дає можливість отримати гранули високої якості.

Для виробництва найкраще підходить глиниста порода з вмістом кварцу до 30%. Сировина піддається випалу при температурі в 1300 °C і охолоджується в 2 етапи: спочатку до 800-900 °C, а потім до 600-700 °C. Це виключає ймовірність розтріскування гранул від різкого охолодження або ефекту розм’якшення від повільного процесу охолодження. В результаті формуються досить міцні мінерали з наступними властивостями:

  • насипна щільність – 150-800 кг / м3;
  • морозостійкість в 15-25 циклів;
  • показник вологопоглинання в межах 8-20%.

Дрібний керамзитовий щебінь відрізняється розмірами зерен в 5-10 мм. Гравій має розміри до 20 мм. Матеріал можна придбати оптом з доставкою в Києві в необхідних обсягах.

Види та застосування

Керамзитовий гравій відрізняється округлою формою, високою морозостійкістю і вогнетривкістю. З його допомогою зручно утеплювати підлоги, зміцнювати фасади і стелі. Його ж використовують в якості наповнювача для ЗБВ, застосовують в ландшафтному дизайні.

Переваги співпраці з ТОВ «Дрімбуд Констракшн»

Ми оперативно опрацюємо будь-яку заявку на поставку будматеріалів.

  • Відразу розрахуємо ціну машини дрібного керамзиту або щебеню великої фракції.
  • Узгодимо час і місце доставки.

Замовлення приймемо особисто в офісі або в телефонному режимі. Також надішлемо накладні на відвантаження по електронній пошті, якщо це зручно клієнту.