Купити газоблок в Києві

Газоблок Стоунлайт

Газоблок Стоунлайт

Купить
Газоблок Аерок

Газоблок Аерок

Купить
Клей для газоблоків

Клей для газоблоків

Купить

Ніздрюватий бетон – штучний матеріал, структура якого має вигляд великої кількості заповнених повітрям пор. За рахунок пористості характеризується низькою щільністю і теплопровідністю, що дозволяє створювати в приміщенні сприятливий мікроклімат і знизити витрати на оплату тепла. Завдяки автоклавній обробці будматеріал має стабільні фізико-хімічні показники протягом усього періоду експлуатації. Щоб виконати його монтаж використовується спеціальний клей для кладки газобетону.

Для виробництва газоблоку використовується кварцовий пісок, що піддається попередньому подрібненню, цемент (високої марки) без домішок, негашене вапно, гіпс і вода. У вигляді перетворюючого елементу виступає алюмінієва пудра. Матеріал виготовляється в заводських умовах, що забезпечує йому стабільність розміру. Водень, що отримується в результаті взаємодії алюмінієвої пасти та вапна створює пори. Вони розподіляються по всій поверхні матеріалу і мають розмір 0,6-3 мм.

Пористі бетони активно застосовуються для зведення будинків, котеджів, технічних і господарських будівель. Ціна на газоблок варіюється в залежності від його міцності і розмірів.

Головні відмінності газоблоку і піноблоку

Газоблок є більш стійким матеріалом на відміну від піноблоку. Також він менш схильний до розтріскування, краще утримує тепло, більш стійкий до механічних впливів і надає менше навантаження на фундамент споруди. Ніздрюватий бетон вважається кращою адаптованістю для експлуатації в умовах мінусової температури. Купити блоки з газобетону для будівництва буде дорожче, ніж піноблок, але його витрата буде меншою.

Переваги газобетонних блоків

Позитивні властивості газобетонних блоків:

 • високий рівень тепло- і звукоізоляції;
 • невелика вага;
 • швидка кладка;
 • міцність і довговічність;
 • стійкість до негативних впливів навколишнього середовища;
 • хімічна інертність;
 • пожежна безпека;
 • стійкість до процесу гниття;
 • відсутність у складі шкідливих компонентів;
 • стабільність розміру;
 • невисока вартість газоблоку.

Особливості застосування газоблоку

Для запобігання появи містків холоду, тепловтрат і промерзання при роботі з газоблоком необхідно застосовувати спеціальний клей, в складі якого містяться компоненти, що поліпшують теплоізоляцію. Він повинен наноситися шаром в 3 мм. При зведенні стін несучого типу потрібні міцні і тверді газобетонні блоки. Якщо конструкція не потребує утеплення можна використовувати газобетон з пористою структурою. Завдяки невеликій масі монтажні роботи виконуються швидко і без істотних фізичних зусиль. Купити газоблок в Києві можна з високим показником міцності, що дає можливість використовувати його для зведення будинків до 5 поверхів. При цьому ціна цілком прийнятна. Ніздрюватий бетон легко піддається різанню, свердлінню або штробленню, тому втілити в реальність будь-які дизайнерські ідеї не важко.

Де вигідно купити газоблоки для будівництва

Наша компанія реалізує газоблоки високої якості в Києві і Київській області. У нас завжди в наявності велика кількість матеріалів і швидка доставка. Для замовлення досить подзвонити по телефону і обговорити з нашим менеджерів всі деталі. Вас приємно порадує якість матеріалів, обслуговування та ціна блоків з газобетону.