Фундаментні блоки

ФБС 12-4-6

ФБС 12-4-6

Купить
ФБС 9-4-6

ФБС 9-4-6

Купить
ФБС 24-4-6

ФБС 24-4-6

Купить
ФБС 12-3-6

ФБС 12-3-6

Купить
ФБС 9-3-6

ФБС 9-3-6

Купить
ФБС 24-3-6

ФБС 24-3-6

Купить
ФБС 12-5-6

ФБС 12-5-6

Купить
ФБС 9-5-6

ФБС 9-5-6

Купить
ФБС 24-5-6

ФБС 24-5-6

Купить

Залізобетонні фундаментні блоки – ефективне рішення в сучасному будівництві. Даний матеріал повсюдно використовують для зведення фундаментів, стін, прольотів і підвалів. Він зарекомендував себе високою стійкістю до руйнувань і деформації, надійністю і тривалим строком експлуатації. Відносно невисока вартість при значному функціональному навантаженні – ще один фактор, який робить фундаментні блоки вибором номер один в різних видах будівництва. Від їх якості залежить все подальше будівництво, адже вони є основою. Тому дуже важливо вибирати блоки, згідно з технічними характеристиками.

Ми пропонуємо бетонні блоки для фундаменту, вироблені в суворій відповідності з діючими нормами і які повністю відповідають технічним нормам.

Технічні параметри фундаментних блоків

Надійність і довговічність бетонних модулів залежить від якості їх складових та дотримання технологічного процесу. Ви можете придбати фундаментні блоки в Києві у нас з марок важкого бетону з спеціальними добавками, які поліпшують загальні характеристики модулів. Сучасні технології, новітні стандарти виробництва і суворий контроль на всіх етапах дозволяють запропонувати дійсно висококласний продукт, який повністю відповідає сучасним вимогам будівництва.

Переваги покупки блоків ФБС у нашій компанії

Ми цінуємо кожного клієнта, тому реалізуємо тільки якісну продукцію і надаємо комплексний сервіс з доставки і монтажу конструкцій. Купуючи продукцію в нашій компанії, ви отримаєте:

  • широкий асортимент і великий вибір типорозмірів бетонних блоків;
  • завжди грамотне консультування з розрахунку оптимальної кількості матеріалу та умов доставки на ваш об’єкт;
  • вигідні ціни і широку програму лояльності для оптових покупців і постійних клієнтів;
  • зручну доставку. Автопарк компанії включає машинами різної вантажопідйомності, що дозволяє оптимізувати витрати на перевезення;
  • можливість оплатити товар зручним способом для Вас;
  • простий і прозорий механізм замовлення і оформлення документів.

У нашій компанії легко купити бетонні блоки ФБС в будь-якій кількості.

Як вигідно замовити фундаментні блоки (ФБС)

Наша компанія допоможе оперативно купити якісні блоки ФБС в Києві та області. Зв’язуватися з нами можна як за телефоном так і залишити замовлення на сайті. Менеджери проконсультують щодо технічних характеристик, допоможуть підібрати і розрахувати необхідну кількість товару, організують доставку. Ціна на бетонні блоки цілком прийнятна і залежить від параметрів вироби.

Ми пропонуємо не тільки заводські бетонні блоки і ціни нижчі за ринкові, а й комплексний сервіс, грамотний супровід продукції на всіх етапах угоди. Зручне оформлення, кілька варіантів оплати, оперативна доставка по Києву та Київській області та інформаційна підтримка – обов’язкові складові нашої роботи.

Якщо Ви хочете придбати бетонні блоки для фундаменту, звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті.