Пиломатеріали

dreambud
Великий автопарк доставки
dreambud
dreambud
dreambud

Пиломатеріали – одні з найбільш екологічних, органічних і часто використовуваних виробів з деревини, які досить широко застосовуються при будь-якому будівництві. Безумовно, якість готового товару залежить від обраного матеріалу. Не дивно, що в невеликій ціні, часто ховають пиломатеріал низької якості. Наприклад, обрізна або необрізна дошка може бути абсолютно непридатною для конкретної мети в будівельній сфері через неправильну обробку або недотримання елементарних правил зберігання.

При необхідності купити пиломатеріали в Києві та Київській області такі, як свіжопилений або сухий сосновий брус, дошку (обрізну або необрізну), виявиться, досить просто, якщо довіряти перевіреним компаніям з бездоганною репутацією. Неправильний вибір постачальника сухих пиломатеріалів, згодом може призвести до необгрунтованих збільшень фінансових витрат. А враховуючи, що часто, пиломатеріали зазвичай замовляють комплексно і під конкретні завдання (наприклад, для зведення даху) – це обов’язково, з часом позначиться на довговічності і надійності.

Згідно основного стандарту до пиломатеріалів відносять

За абсолютною величиною вмісту вологи:

 • Пиломатеріали природного висихання (вологість до 20%) і камерної сушки (вологість до 14%);

За розмірами поперечного зрізу:

 • Обрізна дошка, за умови, що ширина більше подвійної товщини;
 • Брус, за умови, що ширина і товщина більше 50 мм;
 • Брусок, за умови, що ширина не більш подвійної товщини;
 • Рейка монтажна, за умови, що ширина не більше 30 мм.

За характером обробки:

 • Обрізні і необрізні;

Згідно сорту:

 • Відбірний
 • Перший, другий, третій, четвертий сорт

Переваги співпраці з нами

 • Ми пропонуємо величезний вибір пиломатеріалів, тому ви завжди можете купити всі необхідні пиломатеріали в Києві і області у одного постачальника;
 • Команда «Дрімбуд КОНСТРАКШН» сформована з кваліфікованих менеджерів, здатних надати консультацію будь-якому клієнту в підборі деревини;
 • Компанія пропонує ціни на брус і дошку від виробника без посередників, дозволяючи вам оптимізувати фінанси.
 • Оперативна доставка по Київській області різними видами транспорту зекономить Ваш час;
 • Гарантуємо якість пропонованих пиломатеріалів, оскільки ми зацікавлені в наступному замовленні;
 • Наші ціни на пиломатеріали найдемократичніші в Києві і області.

Важливим показником при прийнятті рішення у виборі пиломатеріалів, безумовно, є ціна. Дошка і брус – це ті пиломатеріали для будівництва, що часто використовуються. Звісно такий будівельний матеріал вимагає до себе правильного догляду і зберігання. Щоб деревина не втратила своїх якостей, не коробилась, не покривалася цвіллю, необхідно проводити правильну сушку, захищати від комах і пам’ятати, що місце зберігання деревини повинно добре провітрюватися, при цьому завжди необхідно дотримуватися правил зберігання згідно ДСТУ.

Вартість пиломатеріалів

Продаж пиломатеріалів – один з напрямків діяльності нашої компанії. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас з усіх питань і допоможуть підібрати пиломатеріали, що відповідають саме Вашим вимогам. Вартість пиломатеріалів залежить від виду і ступеня їх обробки.

У нашій компанії ви можете купити найбільш високоякісні пиломатеріали на замовлення. Величезний вибір і доступні ціни це те, що ви отримуєте у нас.

Ми завжди прагнемо, щоб наші клієнти були задоволені, тому пропонуємо високоякісну продукцію, докладне консультування з будь-яких питань і зручну доставку пиломатеріалів, що зроблять придбання будівельних матеріалів у нас максимально зручними і вигідними для Вас.