Бетон товарний

dreambud

Характеристики:

  • П – подвижность
  • М – марка
  • В – класс
  • W – водонепроницаемость
  • F – морозостойкость

Бетон – універсальний будівельний будматеріал

Найбільш використовуваний і універсальний будівельний матеріал – бетон. Використовується для спорудження будівель будь-якої поверховості, мостів, тунелів, доріг, спортивних, дитячих майданчиків, парковок та інших об’єктів, незамінний і при ремонтних роботах.
Для отримання бетону змішують цемент, воду і такі сипучі компоненти, як щебінь або пісок. Компоненти можна додавати в різних пропорціях, що дає можливість отримувати суміш з різними властивостями. Можна купити бетон різних класів і марок. Цей матеріал класифікується по водонепроникності і морозостійкості, що також впливає і на вартість. І щоб споруда була довговічною і міцною необхідно правильно підібрати марку бетону. В наш час з вибором у покупців проблем немає. Придбати бетон в Києві Ви можете у компанії Дрімбуд Констракшн в будь-якому обсязі і з доставкою.

Марки бетону та їх застосування в будівництві

Бетон буває різних марок, під чим мається на увазі міцність матеріалу (осьовий стиск кг на 1 квадратний сантиметр). У зв’язку з цим розрізняють марки від М50 і до М2000. Розробки в плані збільшення міцності тривають і сьогодні.

Залежно від ступеня міцності матеріалу, він має таке застосування:

  • Для промислового і цивільного використання, дорожнього будівництва застосовуються марки М50 – М800. Як правило, ціна на бетон безпосередньо залежить від його марки.
  • Для заливання стоянок, майданчиків та об’єктів, де не передбачається великий тиск на поверхню використовуються марки від М50 до М100.
  • Для створення перекриттів, залізобетонних поясів в будівництві використовується М200.
  • При укладанні автотрас і доріг з передбачуваним високим навантаженням використовуються марки М300 – М350. З цих же марок відливаються сходові майданчики і перекриття будівель.
  • М400 і М450 застосовується для створення основ і несучих плит багатоповерхових будинків. Тому ціна на бетон для фундаменту диктується його високою міцністю і довговічністю.

Марки вище застосовуються досить рідко і в основному для будівництва мостів-гігантів, величезних промислових будівель, вогнетривких сейфів та ін.

Клас бетону

Клас бетону також характеристика, яка визначає його міцність. Різниця в тому, що марка це міцність при стисненні кг матеріалу на 1 квадратний сантиметр. А клас – стиснення при гарантованій забезпечуваності 0.95 МПа. Класи (В) бувають від В3.5 до В60. Визначається клас на спеціальних пресах. Ціна за куб бетону залежить саме від цих двох властивостей – класу і марки.

У нас можна вигідно купити бетон з доставкою по Києву і області

Неперевірені продавці часто привозять клієнту матеріал нижчої якості, ніж було заявлено. Це може стати причиною дострокового руйнування споруди. Щоб не потрапити в таку ситуацію рекомендується звертатися тільки до надійних постачальників. Замовити бетон високої якості Ви можете в компанії Дрімбуд Констракшн. Замовляючи у нашій компанії бетон з доставкою Ви можете бути впевнені в тому, що отримали матеріал заявленої марки і класу. У компанії Дрімбуд Констракшн можна купити бетон в Київській області та всьому Києву. Ми забезпечимо швидку доставку прямо на будмайданчик. Наші фахівці допоможуть розрахувати необхідну кількість матеріалу, підібрати марку і клас, дадуть відповіді на всі питання.