Бетон товарний

Бетон М100

Бетон М100

Купить
Бетон М150 (Бетон П2, самоскид)

Бетон М150 (Бетон П2, самоскид)

Купить
Бетон М150 (Бетон П3, міксер)

Бетон М150 (Бетон П3, міксер)

Купить
Бетон М250

Бетон М250

Купить
Бетон М450

Бетон М450

Купить
Бетон М350

Бетон М350

Купить
Бетон М400

Бетон М400

Купить
Бетон М500

Бетон М500

Купить
Бетон для стяжки

Бетон для стяжки

Купить
Бетон для фундаменту

Бетон для фундаменту

Купить
Зимовий Бетон

Зимовий Бетон

Купить

Бетон – універсальний будівельний будматеріал

Найбільш використовуваний і універсальний будівельний матеріал – бетон. Використовується для спорудження будівель будь-якої поверховості, мостів, тунелів, доріг, спортивних, дитячих майданчиків, парковок та інших об’єктів, незамінний і при ремонтних роботах.
Для отримання бетону змішують цемент, воду і такі сипучі компоненти, як щебінь або пісок. Компоненти можна додавати в різних пропорціях, що дає можливість отримувати суміш з різними властивостями. Можна купити бетон різних класів і марок. Цей матеріал класифікується по водонепроникності і морозостійкості, що також впливає і на вартість. І щоб споруда була довговічною і міцною необхідно правильно підібрати марку бетону. В наш час з вибором у покупців проблем немає. Придбати бетон в Києві Ви можете у компанії Дрімбуд Констракшн в будь-якому обсязі і з доставкою.

Марки бетону та їх застосування в будівництві

Бетон буває різних марок, під чим мається на увазі міцність матеріалу (осьовий стиск кг на 1 квадратний сантиметр). У зв’язку з цим розрізняють марки від М50 і до М2000. Розробки в плані збільшення міцності тривають і сьогодні.

Залежно від ступеня міцності матеріалу, він має таке застосування:

  • Для промислового і цивільного використання, дорожнього будівництва застосовуються марки М50 – М800. Як правило, ціна на бетон безпосередньо залежить від його марки.
  • Для заливання стоянок, майданчиків та об’єктів, де не передбачається великий тиск на поверхню використовуються марки від М50 до М100.
  • Для створення перекриттів, залізобетонних поясів в будівництві використовується М200.
  • При укладанні автотрас і доріг з передбачуваним високим навантаженням використовуються марки М300 – М350. З цих же марок відливаються сходові майданчики і перекриття будівель.
  • М400 і М450 застосовується для створення основ і несучих плит багатоповерхових будинків. Тому ціна на бетон для фундаменту диктується його високою міцністю і довговічністю.

Марки вище застосовуються досить рідко і в основному для будівництва мостів-гігантів, величезних промислових будівель, вогнетривких сейфів та ін.

Клас бетону

Клас бетону також характеристика, яка визначає його міцність. Різниця в тому, що марка це міцність при стисненні кг матеріалу на 1 квадратний сантиметр. А клас – стиснення при гарантованій забезпечуваності 0.95 МПа. Класи (В) бувають від В3.5 до В60. Визначається клас на спеціальних пресах. Ціна за куб бетону залежить саме від цих двох властивостей – класу і марки.

У нас можна вигідно купити бетон з доставкою по Києву і області

Неперевірені продавці часто привозять клієнту матеріал нижчої якості, ніж було заявлено. Це може стати причиною дострокового руйнування споруди. Щоб не потрапити в таку ситуацію рекомендується звертатися тільки до надійних постачальників. Замовити бетон високої якості Ви можете в компанії Дрімбуд Констракшн. Замовляючи у нашій компанії бетон з доставкою Ви можете бути впевнені в тому, що отримали матеріал заявленої марки і класу. У компанії Дрімбуд Констракшн можна купити бетон в Київській області та всьому Києву. Ми забезпечимо швидку доставку прямо на будмайданчик. Наші фахівці допоможуть розрахувати необхідну кількість матеріалу, підібрати марку і клас, дадуть відповіді на всі питання.