БУДМАТЕРІАЛИ

БЕТОН

Штучный кам’яний будівельний матеріал, що отримують в результаті формування і затвердіння раціонально підібраної і ущільненої суміші, що складається з в’язкої речовини (наприклад, цемент), великих і дрібних заповнювачів, води. У ряді випадків може мати в складі спеціальні добавки.

Докладніше

Будівельні матеріали з доставкою в Києві та області

Сипучі будматеріали

Сипучі будматеріали

Пиломатеріали (Сосна)

Пиломатеріали (Сосна)

Укладання асфальту

Укладання асфальту

Земляні роботи

Земляні роботи

Бетонні суміші

Бетонні суміші

Залізобетонні вироби

Залізобетонні вироби

Плитка тротуарна

Плитка тротуарна

Оренда спецтехніки та перевезення

Оренда спецтехніки та перевезення

Стінові матеріали

Стінові матеріали

Цемент

Цемент

У нас ціни нижчі за ринкові на наступні будівельні товари та послуги:

 • Сипучі матеріали для будівництва;
 • Брус, дошка;
 • Бетонні розчини та бетони;
 • Залізобетонні вироби;
 • Стінові матеріали;
 • Тротуарну плитку і ФЕМ;
 • Асфальт і асфальтування;
 • Розробка котлованів

Оптовий продаж БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ - КИЇВ І КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ТОВ «ДРІМБУД КОНСТРАКШН» - надійний постачальник, який займається не тільки продажем будівельних матеріалів оптом, але також їх доставкою за допомогою власного автопарку самоскидів, екскаваторів, авто бетонозмішувачів в Києві та Київській області. У нас можна замовляти матеріал для повного циклу будівельних робіт висотних і приватних будинків, а також ремонтом та асфальтуванням доріг.

Матеріал, до Вашого розгляду:

 • пиломатеріали - дошки, брус, бруски, рейки;
 • сипучі - річковий і яружний пісок, відсів, щебінь, бутовий камінь;
 • цемент і бетонна продукція - керамзитобетон, розчин, бетон;
 • залізобетонні вироби - плити перекриття, панелі огорожі, колодязні кільця, фундаментні блоки;
 • стінові - цегла, газоблок;
 • асфальтобетон, бетон.

Як ми працюємо:

Купівля будівельного матеріалу здійснюється за допомогою нашого менеджера: Ви повідомляєте, що саме хочете замовити, в якій кількості, а він розраховує вартість зазначеного обсягу. Кожен покупець може розраховувати на професійну консультацію. Менеджери відмінно орієнтуються в типах товарів, технічних показниках всередині однієї групи, тому можуть оперативно підібрати варіанти і розрахувати вартість.

Завдяки наявності у нас автопарку (вантажопідйомністю від 5 до 40 т) доставка здійснюється в найкоротші терміни - можемо в той же день. Вартість будівельного матеріалу розраховується на основі ціни, яку містить прайс-лист, і відстані від оптової бази або кар’єра до будівельного майданчика.

Надійність, оперативність, бездоганний сервіс - головні принципи нашої роботи

З ТОВ «Дрімбуд КОНСТРАКШН» Ви можете не тільки купити будівельні матеріали за оптовими розцінками, а й замовити ряд послуг. Серед них:

 • позмінна і погодинна робота бетононасосів;
 • риття котлованів;
 • укладка доріг з поставкою асфальтних сумішей;
 • благоустрій висотних будинків;
 • послуги маніпуляторів і тягачів;
 • вивіз будівельного сміття.

Ми, як оптові постачальники будівельних матеріалів, відстежуємо всі нововведення на ринку і постійно поповнюємо свій асортимент, щоб відповідати вимогам замовників - будівельних компаній і приватних осіб. Матеріали для будівництва та техніка для їх поставки і роботи на місці - це не тільки широкий асортимент, але також постійна наявність потрібних обсягів.

Компанія готова надати підтвердження високої якості - радіаційні та сертифікати відповідності, паспорт якості. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте все для того, щоб процес роботи був оперативним, а результат - надійним. Також для нас важливо, щоб Ви були задоволені цінами, тому всі будівельні матеріали, що пропонуємо, можна купити оптом і зі знижкою.

Чи хочете Ви довідатися про ціни, проконсультуватися, купити будівельний матеріал або замовити техніку, Вам завжди допоможуть: по телефону або в офісі в Києві - все контакти містить наш сайт. Як тільки Ви озвучуєте своє побажання, відразу ж запускається злагоджений на всіх етапах процес - обговорення кількості та технічних показників, пошук, замовлення, перевезення, доставка на місце. Ви отримаєте все в зазначений час і за точною адресою. Почніть з співпраці з нами, і будете знати, куди звертатися в наступний раз.

ООО «Дримбуд КОНСТРАКШН»

Продаж будматеріалів не єдина сфера діяльності нашої компанії. Ми також надаємо послуги. Широкий спектр спецтехніки дозволяє нам максимально скоротити витрати на такі роботи:

Земляні роботи (розробка котлована, копка траншей)

Комплекс робіт з асфальтування ділянок доріг, укладання ФЕМ

Демонтаж будівель, споруд, вивіз будсміття з об’єкта

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Ми займаємось доставкою річкового піску, щебеню та других будівельних матеріалів, якість яких підтверджується сертифікатами і паспортами якості.

Ми приймаємо замовлення по:

телефону

елетронній пошті / вайберу

в офісі

Низькі оптові ціни, широкий вибір самоскидів дають можливість клієнтам ТОВ «Дрімбуд Констракшн» купити будматеріали в Києві з буклету за оптимальною ціною. Наші консультанти завжди нададуть Вам професійну допомогу при виборі необхідної послуги і розрахують вартість будматеріалів. Якщо Вам потрібно замовити будматеріали, звертайтеся в нашу компанію прямо зараз!

НАШІ ПАРТНЕРИ